Ajet’in sefer iptaline yolcu tepkisi

Türk Hava Yolları’nın (THY) uzun yıllar Anadolu Jet ismiyle hizmet veren şirketi; AJet ismiyle bağımsız bir hava yolu şirketine dönüştürüldü. Düşük maliyetli havayolu olması nedeniyle tercih edilen AJet; bilet fiyatlarına yapılan zamlar, kalkmayan uçaklar, organizasyon bozukluğu gibi birçok şikayet ile gündeme geldi.

“DALGA MI GEÇİYORSUNUZ? O UÇAK KALKACAK”

Özellikle son günlerde yolcuların yaşadığı mağduriyetlerle dikkat çeken AJet, yine yaşanan bir uçak iptaliyle tepkilerin odağı oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, uçakları iptal olan vatandaşların havalimanındaki görevlilere tepki gösterdiği görüldü. Yaşanan iptale sinirlenen yolcular, “İnsanlar burada ne halde ya? Dalga mı geçiyorsunuz? O uçak kalkacak. Kimse otele falan gitmiyor. Çözüm istiyoruz” dedi.

AJET’İN ORDU-GİRESUN HAVAALANI KISITLAMASINA BÜYÜK TEPKİ

Özellikle Ordu Giresun Havalimanı için planlanan uçuşların kaldırılması, yolcular arasında büyük tepkiye neden oldu.

Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen’den Ordu Giresun Havalimanı’na yapılan uçuşlar kısıtlandı. Aylar öncesinden bilet alan yolcular mağduriyet yaşadı. Sefer iptalleri nedeniyle yolculara bilet değiştirme hakkı verildi, ancak çağrı merkezine ulaşmakta zorluk çektiklerini belirttiler.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir